rekrutacja

zobacz co Cię czeka po wysłaniu aplikacji

cechy, które nam imponują

determinacja

zdolność do konsekwentnego pokonywania trudności w dążeniu do celu

pasja

jako intensywne zaangażowanie w działanie, które Cię pobudza i motywuje oraz daje poczucie spełnienia

coachability

zdolność przyswajania wskazówek szkoleniowych i zastosowania ich w praktyce

odwaga

umiejętność przezwyciężania strachu oraz podejmowania ryzyka w dążeniu do celów

nasze fundamenty

czyli jak tworzymy spójną historię

wielki, wspólny cel

chcemy stać się amazonem w sektorze eksportu polskich okien i drzwi

szczerość

podstawą lojalności, zaufania i wzrostu jest szczerość – nawet jeżeli jest trudna

win-win

sprzedajemy klientom SMART rozwiązania zwiększające rentowność obu stron

proces rekrutacji

dopasowujemy w miarę potrzeby, jednak przeważnie trzymamy się poniższego schematu

1. aplikuj online bez CV

Wierzymy, że powód dla którego powinniśmy rozpocząć rozmowę o współpracy da się zawrzeć, raptem, w kilku zdaniach, dlatego umożliwiamy Ci wygodną aplikację online.

 

2. formularz dopasowania

Wypełnij formularz dopasowania, który dostaniesz od nas w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie. 

3. pierwszy video call [20 min]

Mamy przestrzeń do współpracy? Dostaniesz od nas instrukcję jak przygotować się i umówić na pierwszego video calla z Twoim przyszłym managerem i rekruterką. To miejsce, w którym odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, żebyś mógł/mogła sprawdzić kogo naprawdę szukamy i czy to właśnie Ty jesteś tą osobą. 

4. drugi video call [45min]

Masz przed sobą przedostatni krok! W trakcie drugiej wideorozmowy zapytamy Cię o informacje, których brakuje nam do podjęcia decyzji o zaproszeniu Cię na Audyt.

5. zapraszamy na Audyt debesto

Rozumiemy, że podjęcie nowej pracy jest poważną decyzją. Wiąże się ze szczególnym ryzykiem, gdy rezygnujesz z obecnej – dlatego dajemy Ci możliwość przetestowania nas jako pracodawcy na refinansowanym dwudniowym Audycie – zobacz, jak się u nas czujesz i razem z zespołem debesto oceń ostatecznie, czy warto do nas dołączyć.

faq

najczęściej zadawane pytania

Ile trwa cały proces rekrutacyjny?

Jeśli skutecznie zarządzasz swoim procesem rekrutacji (tak, traktujemy Cię jak Project managera Twojej rekrutacji), możemy podjąć decyzję o zaproszeniu Cię na ostatni etap, czyli Audyt, w ciągu 5 dni roboczych.

Czy rekrutacja jest w pełni zdalna?

Cztery pierwsze etapy rekrutacji odbywają się zdalnie. Ostatni z nich- refinansowany dwudniowy Audyt realizowany jest w naszym biurze w Oleśnicy.

Jak długo trzeba czekać na odpowiedź zwrotną?

Na każdym etapie procesu staramy się odpowiadać jak najszybciej- w przeciągu tego samego dnia lub najpóźniej następnego dnia roboczego. 

 

Odpowiedzi zwrotnej udzielamy zawsze- niezależnie od etapu rekrutacji. Jeśli z jakiegoś powodu tak się nie stanie, w pierwszej kolejności sprawdź folder ze spamem i nieodebrane połączenia, a jeśli tam też nie ma odpowiedzi- daj znać rekruterce.

Czy wymagany jest onboarding stacjonarny?

Tak, podjęliśmy strategiczną decyzję, o zatrudnianiu osób, które są zdolne odbyć nasz oboarding stacjonarnie, ponieważ w przyszłości chcemy pracować z ludźmi, którzy tak jak my chcą spędzać min. 3 dni w tygodniu razem w biurze, widząc, że jednym z najbardziej optymalnych modeli współpracy jest model hybrydowy.

Czy możliwa jest praca w 100% zdalna?

Umożliwiamy pracę zdalną, ale nie w pełnym wymiarze. Widzimy jak wartościowa dla całego zespołu jest praca stacjonarna, dlatego w zależności od stanowiska, wymagamy pracy w biurze min. 2-3 dni w tygodniu. 

 

Chcemy pracować z ludźmi, dla których tak jak dla nas wartością jest możliwość bezpośredniej współpracy w jednym miejscu. Wierzymy, że budując kreatywne miejsce pracy, gdzie wymieniamy się myślami i pomysłami przy każdej kawie czy obiedzie, wspólnie możemy zbudować znacznie więcej i szybciej niż gdyby działo się to online.

W jakich godzinach mogę pracować?

Dopóki wypełniasz swoje obowiązki i nie zaniedbujesz klientów, to masz możliwość pracy w systemie 6-24. Jeżeli potrzebujesz coś załatwić w trakcie dnia, to nie widzimy w tym problemu! Zaznacz w kalendarzu krótką nieobecność i odpracuj ją, kiedy tylko chcesz.

Dlaczego w debesto aktualnie nie ma benefitów takich jak karta multisport czy finansowanie ubezpieczenia zdrowotnego?

Chcielibyśmy pracować z profesjonalistami, którzy rozumieją, że korzystanie z benefitów to wydatek, który można pokryć z własnych środków, mając dobrą pensję. Aktualnie wśród członków teamu debesto, nie ma zapotrzebowania na korzystanie z dodatkowych benefitów. Jeśli to się zmieni, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. 

 

Liczymy na współpracę z ludźmi, dla których większą wartością jest praca w debesto niż lista benefitów. Uważamy, że decyzje o zatrudnieniu powinny być podejmowane na podstawie innych, znacznie ważniejszych aspektów.

Dlaczego w dziale sprzedaży nie ma prowizji?

Klasyczne wynagrodzenie pensja + prowizja od wyniku prowadzi do konfliktu interesów- zespół sprzedażowy walczy o jak najniższe targety, a firma dąży do osiągania jak najwyższych wyników. W przypadku stałych wynagrodzeń gratyfikacja finansowa jest naturalnym efektem ubocznym osiągania ambitnych celów w ujęciu długoterminowym zamiast klasycznej metody trenowania zespołu sprzedażowego za pomocą “kija i marchewki”.

Czy wewnętrznie komunikujemy się po angielsku?

Do komunikacji wewnętrznej używamy głównie języka polskiego, dlatego wymagamy jego znajomości przynajmniej na poziomie B2, żeby komunikacja przebiegała sprawnie. Języka angielskiego używamy w rozmowach z naszymi klientami i tutaj poziom C1 pozwoli robić to w pełni swobodnie.

Czym jest Audyt w debesto i jak się odbywa?

Audyt to ostatni etap naszego procesu rekrutacyjnego. Zapraszamy Cię na dwa dni do naszego biura, w których będziesz nas audytować, żeby obie strony mogły podjąć świadomą decyzję czy chcemy ze sobą współpracować. Ten etap jest w pełni refinansowany.