We're sorry but calculator doesn't work properly without JavaScript enabled. Please enable it to continue. Kalkulator Okien PCV I Wycena Okien PCV Online | debesto.com
ikona monet
Bezpieczne płatności PayU, MasterCard, Visa, PayPal
ikona zegara
48h na bezpłatne
anulowanie zamówienia
Rabat dla firm
Odbierz 10%

Kalkulator okien plastikowych zamów okna online na wymiar

ikona monet
Bezpieczne płatności PayU, MasterCard, Visa, PayPal
ikona zegara
48h na bezpłatne
anulowanie zamówienia
Rabat dla firm
Odbierz 10%

Jak działa kalkulator?

Obejrzyj minutowy filmik, w którym CEO debesto - Wojtek Stanowski - tłumaczy, jak działa nasz kalkulator. W tym video Wojtek odpowiada na najczęściej zadawane pytania klientów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy cena okien zawiera montaż?

Nie, w kalkulatorze można tylko dokonać zakupu okien. Nie świadczymy usług montażu
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas

Opinie

4.7 /5
Na podstawie 113 opinii w Google
polska flaga

Kamil P

Zrobiłem już trzy zakupy w tym sklepie, z wykorzystaniem kalkulatora online. Okna tańsze o 40-50% niż w salonie. Bezproblemowy odbiór osobisty. Świetne rozwiązanie dla osób, które cenią niezależność - sam mierzysz, ustalasz typ, kolor i wszystkie szczegóły, wszystko zgadza się co do milimetra. Brałem najtańszą, budżetową wersję (Tani Aluplast Ideal 4000) i jestem bardzo zadowolony z jakości.

Glen C

Mieliśmy wiele dramatów, próbując pozyskać lokalne okna i kontaktować się ze zwykłymi nieprofesjonalnymi firmami. Debesto było powiewem świeżego powietrza... doskonałe od początku do końca, a szczególnie od Kamila, który zarządzał dla nas procesem i był znakomity. Okna dotarły nieco przed czasem, w budżecie i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości. Nie zawaham się polecić Kamila i reszty zespołu.

Agnieszka

Okna zamówione do Holandii wedle oczekiwań, wszystko na czas. Montaż był we własnym zakresie. Jesteśmy z mężem zadowoleni zarówno z ceny jak i jakości.
polska flaga

Hanna P

Okno ma naprawdę dobrą jakość! Konfiguracja przez kalkulator online intuicyjna i szybka. Polecam!
polska flaga

Daniel W

Wszystko w jak najlepszym porządku. Dobra jakość w przystępnej cenie. Terminowe dostarczenie zamówienia. Rozładunek przeprowadzony przez przewoźnika. W przyszłości, jeśli zajdzie taka potrzeba, w pierwszej kolejności skorzystam z usług firmy Debesto. Polecam serdecznie.
polska flaga

Tomasz M

Okna zamówione przez kalkulator online bardzo prosta obsługa kakulatora. Wszystkie okna zdodne z zamówieniem bardzo dobry kontakt.
polska flaga

Grzegorz

Jestem pod wrażeniem podejścia do klienta, zawsze na czas, na każde zapytanie szybka odpowiedz. Okna zamówiłem przez kalkulator online, polecam zdecydowanie stronę, jest prosta w obsłudze i zawiera najważniejsze info. Dodatkowo duży wybór różnych opcji... Okna przyszły szybciej niż ustalony przybliżony czas realizacji ,co na plus i są naprawdę solidne! Gdyby ktoś się zastanawiał nad Gealan9000 to robią wrażenie pod względem jakości. Polecam

debesto w liczbach

ikona wozu

28 Krajów, do których eksportujemy okna

kciuk do góry

10 Lat doświadczenia w stolarce okiennej

gwiazdka

300 000 użytkowników rocznie

ikona automatyzacji

1000 wycen okien tygodniowo

+1 mln Możliwych konfiguracji okna